• Hakkımızda


  Buğra DEĞİRMENCİ işletmeciliğinde DEĞİRMENCİOĞLU  Baklava ve Sıcak Tatlı olarak, Gaziantep’in meşhur baklavası ve lahmacun lezzetini  Ege'nin incisi Aydın ilinde 2010 yılında sunmaya başladık. Hiç tanımadığınız insanları memnun kılmak, onları etkilemek için kendinden ödün vermek, gereksiz bir ayrıntı olarak düşünülebilir. Oysa biz bunu da yapıyoruz ve işimizin müşterilerimizi memnun etmek olduğunun bilincindeyiz. DEĞİRMENCİOĞLU Baklava  olarak bu inançla bugünlere kadar geldiğimizi ve daha nice uzun yıllar var olacağımıza inanıyoruz." Biz Aydın’da varolanın yanısıra hakiki Gaziantep Baklavası üreterek, Adını, Tadını ve Adresini değiştirmeyi hedefliyoruz.

     Şık dekorasyonumuz, lezzetli baklava ve sıcak tatlılarımızla nefis lezzetlerimiz deneyimli ve güleryüzlü  personellerimizle eşsiz bir hizmet vermeye devam ediyoruz. 2. şubemiz   Mimar Sinan mahallesinde Güzel sanatlar lise karşısında hizmete girmiştir. 3.şubemiz Adnan menderes Bulvarındadır. 

   

  Her geçen gün siz değerli iş ortaklarımıza sunduğumuz kaliteli hizmetin devamlılığının heyecanını ve gururunu taşımaktayız. Sahip olduğumuz en büyük sermaye tarafımıza duyduğunuz güven duygusudur.

  Kendimizi değişen dünyanın fikir ve düşünceleriyle yenileyerek özgün fikirler ve uygulamalar yapmayı başarmış olup; gelişen teknolojiyi etkili ve hızlı biçimde kullanarak, farklı teknik uygulama ve alanlarda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

  ilçe bayiliklerimiz;
  1- İncirliova
  2- Germencik
  3- Söke
  4- Tire
  5- Torbalı
  6- Köşk
  7- Yenipazar
  8- Nazilli
  9- Kuşadası

X
PAKET SERVİS